Dobrá hypotéka

Dobrá hypotéka je to, co každý shání když řeší financování svého bydlení. Hypoteční úvěr je však trochu komplikovanější produkt než třeba běžná půjčka či pojištění. Nebudu Vás zdržovat zbytečnými řečmi o tom, co je to dobrá hypotéka. Každý ví, že se jedná o takový úvěr na bydlení, který je Vám poskytnut s co možná nejmenším úrokem, minimálními poplatky a nejlépe žádnými skrytými náklady. Důležitá je však i reputace banky a její vstřícnost a příjemné chování jejich zaměstnanců, když po nich něco potřebujete.

 

Sám mám zkušenosti s pár bankami i jako klient a proto mohu vyjádřit svůj subjektivní názor na dobré hypoteční banky v Česku.

Je hypotéka od České spořitelny dobrá?

Pokud bych měl odpovědět rychle, tak určitě ano. Česká spořitelna nabízí dobrou hypotéku. Patří do trjice nejoblíbenějších bank v Česku a nabízí velmi nízké úrokové sazby. Hypotéka od české spořitelny však není pro každého. Velmi mnoho klientů na ni z různých důvodů nedosáhnou.

Je hypotéka od Hypoteční banky dobrá?

Hypoteční banka je druhým ze tří hlavních hráčů na trhu. Svým finančním poradcům patí vysoké provize, z toho však také vyplívá, že úrokové sazby nemusí být ty nejvýhodnější. Jedná se však o velmi kvalitní instituci s mnoha pobočkami po celé ČR, proto můžeme snadno prohlásit, že s hypotékou od hypoteční banky neuděláte špatně.

Je hypotéka od LBBW bank dobrá?

LBBW banku jsem si vybral záměrně. Nejedná se o velkého hráče na trhu ani dlouho zavedenou banku v Česku, její nabídka je však velmi sympatická a hypotéka od LBBW je určitě více než dobrá. I méně monitní klienti mohou dosáhnout na velmi nízké úroky.

Je hypotéka od Komerční banky dobrá?

Komerční banka je na trhu velmi dlouho a má mnoho klientů. Pokud jste klientem KB, určtě můžete přemýšlet i o hypotéce od této banky.

Je hypotéka od Wustenrot dobrá?

Wustenror kromě hypotéky nabízí kromě stavebního spoření i velmi kvalitní hypotéky. Dobrá hypotéka, to je hypotéka od Wustenrot. Nikoliv však kvůli nejnižším úrokovým sazbám, ale díky zavedenosti a naprosto nepřekonatelné profesionalitě této instituce. Klienti Wustenrot jsou obvykle ti nejšťastnější.

Dobrá hypotéka nemusí nutně znamenat ta s nejnižšími úroky či nulovými poplatky. Důležité je, aby Vám banka vyšla vstříc a byli jste s ní spokojeni na více úrovních. Pokud chcete svoji hypotéku svěřit opravdovému profesionálovi a zároveň chcete ty nejnižší možné úrokové sazby, navštivte stránku www.hypotecnispecialista.cz a vyplňte poptávkový formulář nahoře.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Dobrá hypotéka

  1. Dobrý den mám vyhlídnutou nemovitost a chtělabych poprosit o velmi výhodný
    hypotéční úvěr .
    Děkuji Eva Strollen 723647897

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *