Předvánoční půjčky zkušenosti

Předvánoční období sebou přináší i velkou příležitost pro společnosti, které lidem půjčují na dárky. Každý chce své blízké obdarovat a někteří lidé nemají volné prostředky, aby tak mohli učinit. Ať už se jedná o zavedenější společnosti s reklamami v televizi nebo vyloženě lichvářské firmy nabízející především předvánoční mikropůjčky s RPSN (reálná hodnota úroků) až v tisícovkách procent, velmi často se jedná o prohru půjčujícího.

Jste si jistí, že Vaši blízcí neunesou, když je neobdarujete drahými dary, na které si musíte pujčovat. Jsem přesvědčený, že neexistuje nikdo, ani děti, který neunese, že od Vás nedostal drahý dárek. Půjčka na Vánoce sebou obvykle přináší vystřízlivění po svátcích.

Pokud není zbytí a opravdu si potřebujete pujčit. Zkontrolujte si reference firem, které nabízejí předvánoční půjčky na internetu. Zadejte do vyhledávače „název firmy zkušenosti“. Smlouvu, kterou Vám půjčující si pečlivě prostudujte a nikdy je nepodepisujte pod nátlakem, že Vám nikdo jiný nepůjčí. Klidně si ji vemt domů.

Zkušenosti s předvánočními půjčkami mohou být horší než když si půjčíte na živobytí. Dárky na Vánoce nejsou a nikdy nebudou nutnost a nikdo se zlobit nebude, když ho obdarujete třeba něčím, co jste sami vyrobili.

Protože jsou půjčky v České republice, kde někteří lidé (především vlastníci některých půjčujících firem), postrádají základní morálku, míří do sněmovny úprava zákona o úvěrech, která by mohla přinést určení horní hranice RPSN. Nebude tedy možné půjčovat za tisíce procent, zrušení placených klientských linek za 99 Kč/min. Zákazník bude mít možnost do 14 dnů odstoupit od smlouvy bez sankcí.

Jako argumentem pro je 930 000 exekucí za rok 2011! A nemalé procento z nich je právě z nesplacených úvěrů.

Rada na závěr? Pokud nemusíte, nepujčujte si! Jediný typ úvěru, který schvaluji je hypotéka, kterou si můžete výhodně sjednat zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *