Jaké srovnání hypotéky

V České republice působí hned několik hypotečních bank, které jsou Vám schopné sjednat hypoteční úvěr. Nejvíce úvěrů poskytne v ČR Česká spořitelna a Hypoteční banka. Tyto dvě instituce se neustále předhánějí. Získat úvěr u české spořitelny je přitom trochu těžší kvůli vysokým nárokům na klienta. Pokud se rozhodnete sami si obejít jednotlivé banky a požádat o hypotéku osobně, téměř nikdy nedostanete tak dobré podmínky, jako při použití srovnávačů hypoték (dole).

Působí zde také finančně poradenské společnosti. Jmenujme například Partners For Life Planning či Broker Consulting. Pokud již máte svého finančního poradce a jste s ním spokojeni, hypotéku si můžete sjednat přes něj a pravděpodobně nebudete litovat.

Pokud však chcete výběr hypotéky vzít pevně do svých rukou, můžete využít služeb srovnávačů a poptávkových serverů na hypotéky. Sáhnout můžete po webu Honzova hypotéka, kde zadáte informace o Vaší hypotéce a na Váš e-mail následně začnou chodit nabídky od finančních poradců.

Další možností, jak si sjednat hypotéku je přes webový portál Hypoteční specialista. Klady zadání poptávky do tohoto serveru jsou následující:

  1. Vaše poptávka jde hypotečnímu specialistovi, který patří do absolutní špičky ve svém oboru
  2. Dostanete pouze jedinou nejlepší nabídku
  3. Je možné vše vyřídit online a přes telefon
  4. Hypoteční specialista je rychlý, nabízí nejnižší úroky a pokusí se Vám získat bonus u banky.
Já osobně si hypotéku budu také vyřizovat a použití webového portálu Hypoteční specialista je pro mě jasnou volbou.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *