Kniha o hypotéce – jak se nenechat napálit PDF

Hypotéka není běžným knižním tématem a proto je kniha pro finanční poradce rozhodně něco vyjímečného. Může být buď nějakou skrytou reklamou nebo naopak plnou nezávislých informací, které však mají hodnotu zlata a nikdy se nedostanou na světlo světa, protože by odkrývaly know-how hypotečních poradců. Proč je kniha „Hypotéka, aneb jak se nenechat napálit PDF“ právě tou druhou variantou a měli byste si ji koupit?

Kniha o hypotékách

Hypotéka je rozhodnutí na dlouhé období v životě a je pro to před podepsaním jakékoliv smlouvy, vlastně před jakukoliv akcí vedoucí k vlastnění nemovitosti zjistit maximum informací a pečlivě je analyzovat. Informace jsou přitom všude kolem nás. Najdete je především na internetu. Často schované pod nánosy reklamy a poloklamných tvrzení, ukryté někde na dně hlubokého moře příspěvků a komentářů na diskuzních fórech. některé informace jsou však ukryty v hlavách lidí, kteří je využívají ve svůj prospěch za účelem obživy. Takové informace nenajdete ani na internetu.

A přesně o tom kniha „Hypotéka, aneb jak se nenechat napálit“ v PDF a mobi, je. Jedná se o zhuštěnou verzi všeho, co byste po několika dnech surfování našli na internetu, ale i toho, co byste tam nikdy nenašli. Zkušenosti přímo od hypotečních specialistů, kteří jsou placeni provizně a proto vám občas to, co si doopravy myslí neřeknou. Knihu napsal Mgr. Václav Papoušek, který není ani bankéřem a ani finančním poradcem, ale dlouhou dobu s nimi spolupracuje a díky tomu zjistil některé zajímavé zákulisní informace.

Každá hypotéka je jiná a tato kniha o nich je unikátní, stručná, hutná a nabitá informacemi, které nutně musíte znát před výběrem vaší budoucí nemovitosti. E-kniha v PDF, mobi a upub se nyní prodává za zaváděcí cenu 240 Kč a se svými 94 stranami do vás doslova napumpuje potřebné informace a jak autor tvrdí: „Ušetří vám desetitisíce“. I kdyby Vám ušetřila jen 1000 Kč, tak za to stojí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *