Jak vybrat hypotéku online

V předcházejícím článku jsem popsal, jak si banku pro svoji hypotéku nevybírat. Tato cesta Vám nepřinese ani nejlepší služby, ani nejnižší úroky hypotéky. V tomto krátkém článku Vám popíšu, jak získat nejlevnější hypotéku. K ní Vám dopomůže internet.

Sjednání hypotečního úvěru přes internet se brání čím dál tím méně bank. Například hypoteční banka u své Hypotéky po webu nabízí velmi dobré úrokové sazby za to, že si hypotéku zřídíte online. Dle mého názoru je však lepší se nevzdávat možnosti mít k ruce profesionálního hypotečního poradce a přitom si ponechat nízké úrokové sazby. Zde jsoiu tedy moje dvě rady:

1) využijte služby Honzova hypotéka – po vložení Vašich kontaktních údajů Vás začnou kontaktovat finanční poradci. Vy si pak můžete vybrat toho nejlepšího. Toho poznáte obvykle podle dobrého hodnocení (maximum hvězdiček). Výhodou je tedy to, že máte jistotu, že si vyberete profesionála, nevýhodou, že Vás kontaktuje mnoho poradců.

2) využijte služby Hypoteční specialista – po vložení Vašich kontaktních údajů Vás kontaktuje pouze jeden finanční poradce. Výhodou je, že Hypoteční specialista spolupracuje pouze s hrstkou profesionálů z různých finančně poradenských firem. Druhou výhodou je to, že Váš kontakt jde pouze jednomu poradci, který je pro Vás vhodný.

Toto jsou tedy moje dvě cesty. Hypotéka je produkt, na kterém se dá ušetřit velmi mnoho peněz i nervů a obvykle bývá na velmi dlouho. Vezměte tedy svůj osud do vlastních rukou a získejte tu nejlevnější hypotéku.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Jak vybrat hypotéku online

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *